nedeľa 26. januára 2014

Jedlo a fixky/Food and markers


Dnes mám potrebu sa podeliť aj s dvoma dobrotami, ktorým som holdovala posledné dni....Ešte v piatok som vyskúšala super sušienky, ktoré som našla na blogu Na háji a tu je na ne receptSú naozaj veľmi chutné, zdravé a zjedli sa hneď. A dnes som si uvarila krémovú brokolicovú polievočku s opečeným chlebíkom a syrom. Mňamkaaaa.... Posilnená vitamínmi som sa pustila do kreslenia. Pred pár dňami som dostala od rodičov pár fixiek ProMarker na vyskúšanie, ako predčasný darček k narodeninám. Nikdy predtým som s nimi nerobila a musím priznať, že sa s nimi musím naučiť robiť. Snáď po pár obrázkoch budem mať lepší skill....Ale som nadšená ich krásnymi sýtymi farbami. 


Today I have to share with two goodies, which I indulged last days... On Friday I tried super cookies found on the blog Na háji (recipe). They are really tasty, healthy and were eaten up immediately. And today I cooked a creamy broccoli soup with roasted bread and cheese. Yummy.... Strengthened with vitamins I embarked on drawing. A few days ago I received from my parents, as a preterm birthday present, ProMarkers to try them . I have never used them before and I admit that I have to learn to draw with them. Maybe after a few pictures I will have better skills .... But I am excited about their beautiful bright colours.4 komentáre:

 1. To je krása ... všetky kresby ... originálne ...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem mocno :)....nedávno som objavila aj ja tvoj blog....vďaka fotkám v Finder Magazine....a veľmi sa mi páčia! :)

   Odstrániť
 2. dakujem Anka,az dnes som zbadala..kresby su dokonale!!..a brokolicova je aj nasa oblubena polievka :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem naozaj veľmi pekne za milé slová :)....brokolicová je proste mňamka!! :)

   Odstrániť